Пошук

Розширений пошук
null

2016

22 вересня 2016
Щогла на Карачуні заввишки більше 100 метрів
Станом на 20 вересня 2016 року у ході відновлення телевізійної щогли на РТПС Краматорськ встановлено шістнадцяту секцію (висота – 104,1 метри). Продовжуються роботи з підготовки до розгортання та введення в експлуатацію антено-фідерних систем та передавального обладнання.
20 вересня 2016
Кабмін затвердив Порядок формування переліку інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави, який був розроблений за сприяння Адміністрації Держспецзв’язку
В рамках реалізації плану заходів щодо захисту державних інформаційних ресурсів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 1135, Адміністрацією Держспецзв'язку спільно із МВС, СБУ, Міноборони, Мінфіном, Мінекономрозвитку, Мін'юстом та Державним агентством електронного урядування розроблено Порядок формування переліку інформаційно-телекомунікаційних систем об’єктів критичної інфраструктури держави, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 563 .
16 вересня 2016
На горі Карачун змонтовано чергові секції щогли
На горі Карачун тривають роботи по відновленню телевізійної щогли. Станом на 16 вересня 2016 року Концерном РРТ вже змонтовано чотирнадцять секцій.
15 вересня 2016
Державний заклад "Інститут спеціального звязку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" проводить набір слухачів на підготовчі курси
14 вересня 2016
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку проведено засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку
7 вересня 2016
Відновлення щогли на РТПС Краматорськ
Тривають роботи з відбудови радіотелевізійної щогли на горі Карачун. Роботи проводяться у терміни, що визначені календарним планом-графіком, складеним за розрахунками провідних проектних вітчизняних організацій. Побудова нової щогли здійснюється у чіткій відповідності до приписів українського законодавства, державних стандартів, нормативних документів та правил.
3 вересня 2016
Курсанти ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" склали Військову присягу на вірність українському народові
3 вересня 2016 року о 10.00 в Державному закладі "Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" відбулось урочисте складання особовим складом Військової присяги на вірність Українському народові. Святковий ритуал проходив на площі Знань НТУУ "КПІ".
2 вересня 2016
В Адміністрації Держспецзв’язку завершила роботу виставка виробів творчості, присвячена 25-тій річниці Дня незалежності України
У виставці взяли участь члени родин співробітників Держспецзв’язку з усіх регіонів України, кількість експонатів – понад двісті унікальних робіт.
31 серпня 2016
Надання Атестату відповідності КСЗІ державного реєстру електронного декларування
31 серпня відбулось засідання НАЗК з питань, пов’язаних із запуском державної системи електронного декларування з 1 вересня 2016 року. Під час засідання Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко офіційно передав Голові НАЗК Наталії Корчак Атестат відповідності на комплексну систему захисту інформації інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» Національного агентства з питань запобігання корупції.
31 серпня 2016
Заява Держспецзв’язку стосовно надання Атестату відповідності КСЗІ Єдиного державного реєстру електронних декларацій
Держспецзв’язку інформує про виконання рішення Президента України та доручення Прем’єр-міністра України стосовно усунення недоліків, виявлених за результатами державної експертизи КСЗІ Реєстру та забезпечення необхідних умов для його легітимного запуску з 1 вересня 2016 року.

Держава турбується про тебе

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України